CHOVATELSKÁ STANICE AMERICKÝCH KOKRŠPANĚLŮ ,,HAMISTU"- NOVINKY 2009KLUBOVÁ VÝSTAVA ACC
8.11. 2009 jsme vystavovali Lionka i poprvé náš úžasný import - "Babů". Posuzovala paní Ann-Christin Johansson - Švédsko.
Oba se paní rozhodčí velice líbili! Babunka byla ve třídě dorostu a dostala ocenění VN 1. Lionek si přivezl V1, CAC, BOV. Výstava se nám moc líbila, měli jsme s manželem a bafíkama opravdu moc hezký den a ze skvělých úspěchů našich psích dětiček velikou radost.

24.10.2009 si Lionek přivezl z mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích - V1 CAC.
Tentokrát ho musíme moc pochválit, hezky se předváděl.Dne 11.10.2009 jsme se účastnili světové výstavy konané v Bratislavě.
Výstavu absolvoval největší počet vystavovaných psů v historii výstav - 30 000 a to z celého světa.
Kromě nezapomenutelného zážitku jsme si s Lionkem přivezli krásné druhé místo - V2, res. CAC a to ještě náš divoký mlaďoch při předvádění pěkně zlobil, což mu uškodilo. Panu rozhodčímu z Portugalska / p.Catalan/ se velice líbil!
V porovnání se světovou výstavou v Holandsku jsme však byli zklamáni.18.7.2009 si Lionek z NV v Mladé Boleslavi přivezl V1, CAC.Červen 2009. Máme nové "ŠTĚSTÍČKO" v podobě importované fenečky z ruské chovatelské stanice "Helada Hill´s".
Kouzelné psí holčičce "Helada Hill´s California Dream " domácky říkáme "Babů". Je velice milá, neuvěřitelně inteligentní, s úžasnou povahou. Věříme v její výstavní i chovatelskou budoucnost.


Úžasný zážitek jsme si převezli ze dvou výstavních dnů - 30.5.2009 z EVROPSKÉ VÝSTAVY ESA a 31.5.2009 z Klubové výstavy am. kokršpanělů.
Na výstavu se sjeli chovatelé z 22 států. Přestože nám počasí moc nepřálo, výstava se vyvedla. VIVINKA si z Evropské výstavy přivezla V3, z klubové výstavy V4, Lionek si přivezl z klubové výstavy V1 CAJC a z EVROPSKÉ VÝSTAVY ESA NÁM PŘIPRAVIL NESKUTEČNÝ ZÁŽITEK- LIONEK OBDRŽEL V1,CAJC, EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH - JUNIOR WINNER EUROPEAN SPANIEL SHOW. Vrátili jsme se po dvou dnech plní zážitků, dojmů i dojetí....
Paní rozhodčí Mrs VICKIE UMPLEBY (CAN) a paní rozhodčí Mrs YVONNE KNAPPER (UK)Evropské výstavy ESA se také účastnila fenka Chocolate Meggi Hamistu (odchov naši úžasné fenečky Cekie Black Hamistu), která se může chlubit titulem V1, CAC
Blahopřejeme majitelce Renatě Šulcové. Ani její oči nezůstaly suché dojetím....23.5.2009 naše Vivinka získala na MVP v Litoměřicích V1,CAJC
a tím splnila podmínky pro udělení titulu JUNIORŠAMPIONDne 2.3. 2009 se konala MVP v Praze, odkud si Vivinka přivezla V1 CAJC a Lionek také V1 CAJC.


4.4. 2009 se konala Národní výstava v Ostravě kde Lionek získal V1,CAJC, BOB Junior
LIONEK SPLNIL PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU JUNIOR ŠAMPION7.2 a 8.2.2009 se konala v Brně výstava duo CACIB,
kde naši kokříci sklidili vzhledem ke svému věku (9 a 10 měsíců) a početné konkurenci veliký úspěch .
Lionek ve věku 10-ti měsíců získal v sobotu V1 CAJC, v neděli V1 CAJC
Vivinka ve věku 9-ti měsíců získala v sobotu V1 CAJC, v neděli V4 - už se jí chuděře nechtělo chodit.

/ © fefi.wz.cz 2010

americký kokršpaněl americký kokr španěl chovatelská stanice amerických kokršpanělů chovná stanice amerických kokršpanělů chovatelská stanice amerických kokr španělů chovná stanice amerických kokr španělů americký kokršpaněl štěňata chovatelská stanice amerických kokrů chovná stanice amerických kokrů štěňata amerických kokrů štěňata amerických kokršpanělů